Замовлення потужності

ІНСТРУКЦІЯ (актуальна до 31.05.2024)

  • Річна потужність 

Заявки на розподіл річної потужності газосховищ подаються з 01 лютого до 15 лютого на наступний рік (4 роки) зберігання на основі опублікованої Оператором газосховищ вільної потужності (посилання), що є предметом розподілу. 

Оператор газосховища здійснює процедуру розподілу до 01 березня поточного року та одночасно із підписаною заявкою на розподіл потужності надсилає Замовнику криві закачування та відбору.

Розрахунок онлайн кривих закачування/відбору

  •  Індивідуальні послуги на місяць

Заявки на розподіл індивідуальних послуг на місяць (робочий обсяг, потужність відбору та потужність закачування) подаються до 10 числа поточного місяця на наступний газовий місяць.

!!! Заявка на розподіл індивідуального робочого обсягу може подаватися щомісяця на період від одного газового місяця та до кінця відповідного року зберігання.

e-mail: stock-sso@utg.uaтел.: +38 (044) 298-81-08

 

Калькулятори рахунків

Для успішного здійснення платежів Ви повинні використовувати вказані нижче рахунки-фактури (тарифні калькулятори), а також Інструкцію щодо бронювання послуг зберігання

До 31.05.2024!

З 01.06.2024!

*** З метою своєчасного зарахування коштів на поточний рахунок Оператора газосховищ відповідно до Договору зберігання (закачування, відбору) природного газу, зверніть увагу на умови оплати:

 а) об’єднана та/або річна потужність, потужність на базові сезони, потужність на місяць (у тому числі для потужності, що розподіляється  більше, ніж на один газовий місяць до кінця року зберігання) оплачується за п'ять банківських днів до початку газового місяця, у якому буде надаватись така послуга;

б) робочий обсяг на добу наперед оплачується за три години до початку газової доби надання послуги :

в) потужність закачування/відбору на добу наперед оплачується не пізніше ніж за три години до кінцевого строку подання номінації/реномінації/торгового сповіщення.

Порядок дій та необхідний перелік документів, необхідних для повернення коштів нерезиденту (в разі повернення передплати)

 

e-mail: back-sso@utg.ua, тел.: +38 (044) 461-23-62; +38 (044) 461-23-96; +38 (044) 461-20-37.