Замовлення потужностей

ІНСТРУКЦІЯ

  • Річна потужність  

Заявки на розподіл річної потужності газосховищ подаються з 01 лютого до 15 лютого на наступний рік (4 роки) зберігання на основі опублікованої Оператором газосховищ вільної потужності (посилання), що є предметом розподілу.

 

Оператор газосховища здійснює процедуру розподілу до 01 березня поточного року та одночасно із підписаною заявкою на розподіл потужності надсилає Замовнику криві закачування та відбору.

Розрахунок онлайн кривих закачування/відбору

  •  Індивідуальні послуги на місяць

Заявки на розподіл індивідуальних послуг на місяць (робочий обсяг, потужність відбору та потужність закачування) подаються до 10 числа поточного місяця на наступний газовий місяць.

!!! Заявка на розподіл індивідуального робочого обсягу може подаватися щомісяця на період від одного газового місяця та до кінця відповідного року зберігання.

 

e-mail: stock-sso@utg.uaтел.: +38 (044) 298-81-08, +38 (044) 299 73 40

 

КАЛЬКУЛЯТОРИ РАХУНКІВ

 

Для успішного здійснення платежів Ви повинні використовувати вказані нижче рахунки-фактури (тарифні калькулятори), а також Інструкцію щодо бронювання послуг зберігання

e-mail: back-sso@utg.ua, тел.: +38 (044) 461-23-96, +38 (044) 461-28-48

 

*** Зверніть увагу на умови оплати: а) річна потужність оплачуються за 5 робочих днів до початку місяця надання послуг б) індивідуальні послуги на місяць оплачуються за 5 робочих днів до початку місяця надання послуг в) індивідуальні послуги на добу наперед оплачуються за 1 день до подачі номінації /реномінації з метою своєчасного зарахування коштів на поточний рахунок Оператора газосховищ відповідно до розділу IX Кодексу газосховищ.