Укртрансгаз і Метінвест виготовлятимуть польові пічки та саперні кішки для військових

Укртрансгаз ‒ Оператор газосховищ України та Група Метінвест організували спільне виробництво речей необхідного застосування для потреб Збройних Сил України.

 

Металургійна компанія передала понад 6 тонн металопродукції. З цих матеріалів на виробничих потужностях Укртрансгазу протягом найближчих місяців планується створити приблизно 5 тисяч виробів, зокрема саперних кішок для дистанційного розмінування територій, різних видів польових пічок, полум’ягасників тощо. Їх передадуть військовим підрозділам ЗСУ, які знаходяться безпосередньо на лінії фронту.

 

Обидві компанії від початку повномасштабної агресії РФ активно підтримують захисників України – ЗСУ та силові підрозділи. Зокрема, Метінвест регулярно передає бронежилети, кевларові каски, тактичне обладнання до підрозділів ЗСУ, ДСНС, поліції тощо. Металурги освоїли власне виробництво пластин для бронежилетів високої якості.

 

Водночас Укртрансгаз самостійно збирає кошти для потреб підрозділів ЗСУ. Також компанія налагодила серійне виробництво виробів із металу й за останні місяці вже виготовила та передала військовим понад 1,6 тисяч засобів для примусової зупинки техніки, 1 тисячу саперних кішок і 200 пічок різних видів.

 

«Наш спільний проєкт із Групою Метінвест – один з найкращих прикладів того, як українські компанії мають об’єднувати свої зусилля задля допомоги нашим військовим. Укртрансгаз від початку війни за власними кресленнями й розробками створює та передає ЗСУ, ТрО і ДСНС низку виробів із металу, що мають великий попит у наших захисників. Водночас металопродукція, яку нам передав Метінвест, дає змогу повністю завантажити наявні виробничі потужності та значно збільшити продуктивність», ‒ прокоментував Сергій Перелома, т.в.о. генерального директора Укртрансгазу.

 

«Зупинити агресію РФ – мета, що зараз єднає як окремих українців, так і великий бізнес. Ми чітко усвідомлюємо, що подолати ворога зможемо тільки загальними зусиллями. Тому спільний проєкт з Укртрансгазом – це ще один крок до перемоги України. Вірю, що метал Метінвесту в поєднанні з майстерністю та знаннями колег з Укртрансгазу стане корисним підсиленням для бійців. І поки військові на передовій захищають незалежність країни, ми тримаємо оборону на сталевому фронті», – зазначив генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.


Поділитися