Конфліктна комісія

З метою підвищення якості функціонування системи закупівель у АТ «Укртрансгаз», забезпечення відповідності основних рішень щодо закупівель Товариства політиці закупівель створено локальну конфліктну комісію АТ «Укртрансгаз» та затверджено Положення про локальну конфліктну комісію АТ «Укртрансгаз».

 

Локальна конфліктна комісія АТ «Укртрансгаз» розглядає та приймає рішення за всіма зверненнями, скаргами, пов’язаними із здійсненням процедури закупівлі апаратом Товариства, філіями Товариства (кваліфікації учасника закупівлі, відхилення пропозиції чи вибору учасника закупівлі, порушення інших умов, визначених у документації процедури закупівлі) та виконанням договорів (у частині відповідності документації процедури закупівлі), а також звернення, скарги, що надійшли на розгляд від Офісу з етики закупівель.

 

Звернення, скарги можуть подаватися на розгляд локальної конфліктної комісії:

- на електронну адресу konflikt@utg.ua;

- через поштову скриньку Товариства, яка знаходиться на першому поверсі приміщення Товариства, за адресою: 010021, м. Київ, Кловський узвіз, 9/1;

- через установу зв'язку.

 

Скарги контрагентів на рішення локальної конфліктної комісії можуть бути подані до Офісу з етики закупівель Групи Нафтогаз протягом 5 (п’яти) днів з дати прийняття відповідного рішення:

- за адресою: 01601, м. Київ вул. Богдана Хмельницького 6;

- за електронною адресою: ethics@naftogaz.com 

.