Окремі вимоги до ізоляційних матеріалів та захисних покривів

ДО УВАГИ

ПОТЕНЦІЙНИХ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ

з закупівель товарів, робіт та послуг, пов’язаних з ізоляційними матеріалами та захисних покривів на їх основі для об’єктів ГТС ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»

 

Технічний стан і надійність трубопроводів значною мірою залежить від стану системи протикорозійного захисту, однією зі складових якої є захисні покриви. На ринку існує велика кількість пропозицій ізоляційних матеріалів як вітчизняного, так і іноземного виробництва, різної якості, з різними технічними характеристиками. Для забезпечення належної якості ізоляційних матеріалів необхідна об’єктивна підтверджена інформація щодо їх технічних характеристик, відповідності вимогам нормативних документів та умовам експлуатації на об’єктах магістральних трубопроводів.

 

Тому вибір захисних матеріалів здійснюється із переліку матеріалів, які пройшли атестацію Комісією ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» з контролю якості ізоляційних матеріалів та захисних покривів на їх основі та увійшли в «Реєстр ізоляційних матеріалів та захисних покривів на їх основі, дозволених до застосування на об’єктах газотранспортної системи».

 

Порядок атестації ізоляційних матеріалів та захисних покривів на їх основі визначений у розділі 5 Положення про Комісію ПАТ "УКРТРАНСГАЗ" з контролю якості ізоляційних матеріалів та захисних покривів на їх основі, що наведене в даному розділі офіційного сайту ПАТ "УКРТРАНСГАЗ".

 

Заяви на проведення атестації ізоляційних матеріалів та захисних покривів на їх основі розглядаються ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» у встановленому порядку незалежно від процесу закупівель ізоляційних матеріалів або робіт з нанесення захисних покривів. Розгляд заяв та участь Комісії у випробуваннях ізоляційних матеріалів є безкоштовною.

 

Придбання ізоляційних матеріалів, захисних покривів на їх основі, а також робіт та послуг, пов’язаних з їх використанням проводяться за процедурами закупівель, що передбачені наступними кодами згідно з ДК 021:2015 (але не обмежуючись):

  • 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами;
  • 19520000-7 Пластмасові вироби;
  • 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва;
  • 45320000-6 Ізоляційні роботи;
  • та/або інші види робіт та послуг, при яких застосовуються ізоляційні матеріали та захисні покриви на їх основі.

 

1. Положення про Комісію з контролю якості ізоляційних матеріалів та захисних покривів на їх основі

2. Реєстр ізоляційних матеріалів та захисних покривів на їх основі дозволених до застосування на об`єктах ГТС АТ«Укртрансгаз» від 15.07.2021р.

3. Вимоги до фізико-механічних властивостей захисних покриттів, що використовуються на об`єктах ПАТ«УКРТРАНСГАЗ»

 

Вимоги щодо внесення матеріалів до «Реєстру ізоляційних матеріалів та захисних покривів на їх основі, дозволених до застосування на об’єктах газотранспортної системи» є обов’язковими в ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» та наводяться в Технічних вимогах та якісних характеристиках предметів закупівлі.