Оператор газосховищ України запровадив для клієнтів можливість автоматичної генерації бізнес-аналітики

Укртрансгаз - Оператор газосховищ України продовжує розширювати можливості бізнес-взаємодії із клієнтами компанії. Нещодавно для замовників послуг підземного зберігання газу в Україні запровадили можливість формувати та переглядати аналітику операцій із газом, що обліковується на їх рахунках зберігання в українських ПСГ, безпосередньо на І-платформі компанії. Весь процес автоматизований, відтак дозволяє генерувати необхідні дані максимально швидко та точно. 

Новий функціонал Інформаційної платформи - головного онлайн-майданчика взаємодії Укртрансгазу та його клієнтів - відтепер дозволяє замовникам послуг зі всього світу автоматично формувати оперативні аналітичні звіти про свою роботу одразу в кількох напрямках: в розрізі Складів та за Типом операцій. 

При цьому, дані обох категорій можна об’єднувати, щоб отримувати максимально широкий та різносторонній спектр даних, зокрема і за обраний проміжок часу (звіти можна будувати в розрізі днів, місяців чи років).

“Незважаючи на всі виклики, з якими нині доводиться мати справу енергетичному співтовариству України, Укртрансгаз продовжує розвивати власні бізнес-процеси та удосконалювати комунікацію з нашими замовниками послугами. Новий аналітичний функціонал на І-платформі - це черговий крок назустріч нашим клієнтам як з України, так і з усіх 27 країн світу, які відтепер можуть отримувати максимум оперативної аналітичної інформації, щоб не лише оцінювати ефективність власних бізнес-процесів, але й планувати подальші кроки та рішення, базуючись на отриманих даних”, - відзначив Сергій Перелома, т.в.о. генерального директора Укртрансгазу - Оператора газосховищ України.


Поділитися