Оператор газосховищ завершив ремонт ГПА на Богородчанському сховищі газу

Команда Оператора газосховищ провела плановий ремонт газоперекачувального агрегату №7 на Богородчанському підземного сховищі газу. Роботи завершили напередодні старту відбору газу, тим самим посиливши надійну роботу одного з ключових елементів ПСГ та безперебійне проходження прийдешнього опалювального сезону. Загальна вартість ремонту перевищує 1,6 млн грн. 

 

У рамках ремонтних робіт фахівці однієї з філій Оператора – Укргазенергосервісу – частково замінили та відновили деталі та вузли агрегату, перевірили технічний стан усіх систем та засобів ГПА, провели їх налагодження. 

 

Проведені роботи дозволили відновити міжремонтний ресурс роботи ГПА та покращити технічні параметри газомотокомпресора. Отриманий результат особливо важливий в контексті старту прийдешнього опалювального сезону, оскільки газоперекачувальні агрегати відіграють одну з ключових функцій у процесі відбору газу із газосховищ.  

 

Нагадаємо, нещодавно на Богородчанському ПСГ розпочали підготовку до оновлення дотискувальної компресорної станції. Проект вартістю понад 994 млн грн є частиною десятирічного Плану розвитку газосховищ та передбачає зведення нового компресорного цеху. Таке будівництво є першим для АТ «Укртрансгаз» за 13 років: востаннє новий компресорний цех здавали в експлуатацію у 2008 році – на Мринському ВУПЗГ. 


Поділитися