На Більче-Волицько-Угерському ПСГ оновлюють систему протипожежного захисту газозбірних пунктів

На Більче-Волицько-Угерському газосховищі триває ремонт системи водопостачання та протипожежного водогону одразу чотирьох газозбірних пунктів. Роботи загальною вартістю 4,8 млн грн посилять протипожежний захист обладнання підземного газосховища та забезпечать виробничі майданчики ПСГ необхідними обсягами якісної господарсько-питної води. 

Через понад тридцятирічну експлуатацію стальних водогонів, які обслуговують газозбірні пункти №1-4, їхній технічний стан потребував оновлення, яке попередило б ризики розгерметизації та втрати води. Такі несправності могли зашкодити загальній системі протипожежного захисту найбільшого газосховища України та Європи та створити труднощі із постачанням господарської та питної води на промислові майданчики ПСГ. 

Відтак у рамках ремонту, що нині саме триває, команда Оператора газосховищ замінює застаріле насосне обладнання водогонів на нове, а зношені сталеві трубопроводи - на сучасні поліетиленові. Фахівці встановлюють також нову запірну арматуру та пожежні гідранти. 

Оновлене обладнання забезпечить надійний протипожежний захист газозбірних пунктів, гарантує стале і якісне водопостачання до об’єктів промислового майданчика, а також створить належні умови для роботи працівників. Окрім того, сучасне насосне обладнання дозволить зменшити рівень споживання електроенергії. 

Нагадаємо, на Більче-Волицько-Угерському ПСГ також тривають роботи з оновлення наземних майданчиків на понад 100 свердловинах газозбірного пункту.


Поділитися