На ПСГ, яке бере участь у газопостачанні центру України, оновлюють компресорну станцію

Укртрансгаз як Оператор газосховищ України оновлює технічний парк Кегичівського ПСГ. На газосховищі, яке в опалювальний період бере участь у забезпеченні газом центральних регіонів України, проводять роботи на двох газоперекачувальних агрегатах компресорної станції: встановлюють оновлений двигун та виконують технічне обслуговування нагнітача. Бюджет робіт перевищує 13 мільйонів гривень. 

Так, на газоперекачувальному агрегаті (ГПА - далі) №3 вже розпочали встановлення оновленого двигуна, який пройшов ремонт на заводі Мотор Січ. Роботи із загальним бюджетом 13,6 млн грн тривали близько 2 місяців. За цей час двигун розібрали, діагностували та замінили в ньому основні елементи. Це дозволило покращити його характеристики, знизити витрати паливного газу та збільшити ККД як двигуна, так і загалом компресорної станції, що особливо важливо при закачуванні газу до ПСГ. До старту опалювального сезону роботи будуть завершені. 

 

Паралельно на компресорній станції Кегичівського ПСГ проводять технічне обслуговування ГПА №4. Тут оновлюють нагнітач: фахівці діагностують та відновлюють елементи системи, тим самим покращуючи показники роботи нагнітача та загалом ГПА №4. Після завершення робіт, зі стартом наступного сезону закачування, оновлена система підвищить ефективність заповнення ПСГ, покращить швидкість закачування газу та загалом продуктивність роботи газосховища.

 

Нагадаємо, нещодавно Оператор газосховищ завершив реконструкцію газозбірного пункту Богородчанського ПСГ (І черга будівництва), що розпочалася у 2017 році. 


Поділитися