На Богородчанському газосховищі очищують 20 свердловин

На другому найбільшому газосховищі України – Богородчанському –  завершуються роботи з очищення свердловин. Проект, який команда Оператора газосховищ реалізувала протягом минулих трьох місяців, збільшить продуктивність свердловин в середньому на 15%, тим самим підвищивши ефективність роботи всього Богородчанського ПСГ.

Цикл робіт з інтенсифікації охопив загалом 20 свердловин Богородчанського газосховища. Завдяки використанню встановленої «ванни» зі спеціальним розчином поверхнево-активних речовин, команда Оператора змогла очистити свердловини від компресорного масла, глинистого розчину та інших забруднюючих речовин без застосування підіймальних агрегатів, тим самим мінімізувавши використання паливно-мастильних матеріалів та застосування додаткових механізмів.

 

Такі роботи підвищать ефективність функціонуваннясвердловин при відборі газу у зимовий період та  забезпечать надійніше проходження опалювального сезону.

Нагадаємо, в рамках підготовки до опалювального сезону в Україні Оператор газосховищ проводить ремонт 63 свердловин, а також геофізичні дослідження та діагностику 94 свердловин.


Поділитися