Оператор газосховищ України підвищує енергоощадність систем теплопостачання Більче-Волицько-Угерського ПСГ

11 серпня 2021 р., м. Київ — Оператор газосховищ України здійснює реконструкцію системи теплопостачання газозбірного пункту № 4 системи збору газу Більче-Волицько ‒ Угерського ПСГ.

Загальна вартість робіт – 7,7 млн грн.

Реконструкцією передбачено заміну двох водогрійних котлів на чотири сучасні автоматизовані, які будуть запускатися в роботу по черзі, залежно від температури навколишнього середовища. Така робота котлів забезпечить заданий тепловий режим у приміщеннях та сприятиме економії паливного газу. Гаряче водопостачання до будівель здійснюватиметься від водопідігрівача, змонтованого в новій котельні, а також від панелей сонячних колекторів, що значно збільшить економію паливно-енергетичних ресурсів.

Крім того, заміна старих зовнішніх та внутрішніх теплових мереж опалення на нові значно зменшить втрати тепла в тепломережі.

Газозбірний пункт № 4 Більче-Волицько ‒ Угерського ПСГ був введений в експлуатацію у 1991 році. Наразі заміну зовнішніх тепломереж виконано на 90%. Наступним етапом стане  монтаж основного та допоміжного обладнання системи.


Поділитися