Оператор газосховищ закупив 12 одиниць спецтехніки на 41 млн грн

Оператор газосховищ України у І кварталі 2021 року придбав ремонтно-будівельну техніку, а також  оновив автобусний парк на загальну суму 41 млн грн. За ці кошти було закуплено 12 колісних екскаваторів JCB, 8 міжміських автобусів «Еталон»  та один тягач сідловий. Загальна економія під час проведення торгів в системі Prozorro за цими позиціями склала близько 12 млн грн.

Оновлення парку спецтехніки сприятиме стабільній роботі підземних газосховищ, що є важливим чинником безаварійного проходження опалювальних сезонів в Україні та країнах Європи.

Зокрема, екскаватори світового бренду JCB є необхідними для проведення будівельних, земляних та вантажних робіт, переізоляції шлейфів, ліквідації аварійних ситуацій, а також для забезпечення виробничої діяльності підземних сховищ газу. Навантажувачі оснащено інноваційним обладнанням для поліпшення продуктивності та економічності роботи. Новий тягач, який вже доставлено на склад однієї з філій оператора газосховищ у Полтавській області, дасть змогу зекономити час на буксируванні вантажу та кількості перевезень.

Найближчими днями цю техніку буде розподілено між виробничими підрозділами Укртрансгазу.

«Оновлення парку ремонтно-будівельної техніки є важливою складовою десятирічного Плану розвитку газосховищ, який ми наразі реалізуємо. Протягом поточного року заплановано ще декілька значних закупівель спецтехніки. Таким чином ми покращуємо власні виробничі процеси, підвищуємо безпеку праці на наших підприємствах та забезпечуємо безаварійну роботу українських газосховищ», ‒ зазначив т.в.о. генерального директора Укртрансгазу Сергій Перелома. 

 


Поділитися