Відтепер клієнти ПСГ можуть задекларувати газ на «Митному складі» онлайн

З 1 вересня 2020 року клієнти Оператора газосховищ України зможуть замовити онлайн-послуги декларування природного газу, що переміщується через митний кордон України для зберігання в режимі «Митний склад». Відповідний функціонал з’явився в особистому кабінеті клієнта в І-платформі Оператора газосховищ України. Отож процес замовлення послуг декларування спростився та став однаковим для всіх учасників ринку.

 

Станом на 1 вересня 2020 року в українських газосховищах в режимі «Митний склад» зберігається 8 млрд куб. м, з них 7,7 млрд куб. м належить іноземним постачальникам.

 

Оператор українських ПСГ підвищує рівень обслуговування клієнтів та, зі свого боку, робить все можливе для забезпечення безперервності процесу закачування та подальшого відбору газу з ПСГ.

 

«Цей рік є рекордним для українських газосховищ за роки незалежності за багатьма показниками. Майже 800 українських та іноземних клієнтів зацікавлені в наших послугах. На жаль, ми обмежені технічно. Зараз українські ПСГ працюють на максимумі можливостей –  щодобово закачується понад 100 млн куб. м природного газу. Однак ми робимо все належне, аби скоротити бюрократичні перепони та автоматизувати процес взаємодії компанії та постачальників. Переведення процесу декларування газу в режимі «Митний склад» – лише один з таких прикладів», – зазначив т.в.о генерального директора Укртрансгазу Сергій Перелома. 


Поділитися