В Укртрансгазі змінено структуру управління

23 січня 2020 року, м. Київ – НАК «Нафтогаз України» – одноосібний акціонер Укртрансгазу – прийняла рішення про затвердження нового Статуту товариства. Нова редакція Статуту зареєстрована в ЄДР від 21 січня 2020 року.

 

Оновлення стосуються заміни колегіального виконавчого органу (правління товариства) на одноосібний орган управління. Тепер керівництво господарською діяльністю товариства буде здійснюватися генеральним директором. Впроваджувані нововведення є частиною процесу трансформації Групи Нафтогаз. Їх мета – підвищити ефективність, посилити персональну відповідальність та прозорість в прийнятті рішень.

 

У відповідності до оновленого Статуту, рішенням акціонера № 351 від 20.01.2020 припинено повноваження членів правління Укртрансгазу. Генеральним директором Укртрансгазу з 21.01.2020 призначено Сергія Олексієнка, який з березня 2019 року тимчасово виконував обов’язки президента товариства.

 

Довідково

Сергій Олексієнко народився в 1976 році. Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин за спеціальностями «Міжнародні відносини» та «Міжнародна інформація».

До складу правління Укртрансгазу був призначений у березні 2017. Раніше Олексієнко С.О. працював на посаді радника голови правління та уповноваженого з перспективних проектів в НАК «Нафтогаз України». До приходу в НАК займав низку керівних позицій в компаніях, що займаються інвестиційною та банківською діяльністю.

Згідно з наказом Міністерства фінансів України, Олексієнко С.О. (за сумісництвом) є членом Наглядової ради АТ КБ «Приватбанк».

 


Поділитися