Укртрансгаз завершив будівельно-монтажні роботи на КС Комарно для збільшення реверсу з Польщі

16 жовтня 2019 року, м. Київ – На компресорній станції «Комарно» (Львівська область) Укртрансгазу успішно завершено комплекс будівельно-монтажних робіт з підключення нової технологічної ділянки трубопроводу-перемички. Проведення тестового пуску в реверсному режимі, що стане фінальним етапом завершенням робіт на об’єкті, планується до кінця жовтня.

 

Оновлена конфігурація лінійної частини газопроводу дозволить транспортувати блакитне паливо як в аверсному, так і в реверсному режимах між Україною та Польщею. Реконструкція збільшить потужність та маневреність транспортування і допоможе забезпечити надійне і безперебійне проходження опалювального сезону 2019/2020.

 

Нагадаємо, КС «Комарно» задіяна у транспортуванні газу через кордон Україна – Польща. Модернізація технологічної трубопровідної обв’язки компресорної станції дозволить суттєво підвищити маневреність та надійність функціонування ГТС у разі припинення транзиту російського газу з 1 січня 2020 року. Проектна потужність модернізованої ділянки складатиме 15 млн куб. м на добу в аверсному режимі та 18 млн куб. м на добу в реверсному режимі з Польщі.


Поділитися