Укртрансгаз продіагностував об’єкти ГТС на 100 млн грн перед початком опалювального сезону

02 жовтня 2019 року, м. КиївУкртрансгаз виконав робіт з діагностування ГТС на 100 млн грн. Цю частину обстежень було завершено в рамках підготовки об’єктів ГТС до осінньо-зимового періоду 2019/2020, що дозволить попередити аварії та запобігти нештаним ситуаціям під час високонавантажених режимів функціонування ГТС.

 

Діагностика об’єктів ГТС передбачає контроль герметичності магістральних газопроводів, діагностування наземних переходів газопроводів, технічні огляди будівель та споруд, неруйнівний і руйнівний контроль, а також комплексне обстеження засобів протикорозійного захисту та корозійного стану газопроводів.*

 

В 2019 році в компанії вперше впровадили використання лазерного сканера ScanStation P30 та ультразвукового дефектоскопа з технологією фазових граток Phasor XS. Нові програмні комплекси оцінки  визначають коефіцієнт запасу міцності об’єкту досліджень та візуалізують його просторове положення. Застосування таких сучасних технологій діагностування дозволяє значно підвищити якість обстеження і зменшити витрати часу.

 

Наразі Укртрансгаз здійснив 68% обстежень від запланованого річного обсягу, виконання робіт відбувається за графіком. Всього до кінця року очікується виконання 100% запланованих робіт з діагностування загальною вартістю 148 млн грн.

_______________________

*

Серед робіт з діагностування на 2019 рік Укртрансгаз виконує діагностику обладнання лінійної частини магістральних газопроводів, компресорних станцій та підземних сховищ газу. Окрім того, технічний огляд контрольно-вимірювальних приладів, автоматики та електротехнічного устаткування.

 

Компанія також діагностує вантажопідіймальні машини та ємності, що працюють під тиском. Серед інших досліджень – обстеження і паспортизація будівель і споруд, контроль витоків природного газу в атмосферу, еколого-технічне обстеження об'єктів, атестація робочих місць та санітарно-технічна паспортизація.

 

Повний перелік типів робіт містить більше ніж 100 найменувань. Всі вищезазначені роботи з діагностування об’єктів ГТС виконуються фахівцями філії НВЦ ТД «Техдіагаз».


Поділитися