Укртрансгаз ввів в експлуатацію 5 модернізованих котелень на об’єктах ГТС

20 вересня 2019 року, м. Київ – Перед початком опалювального сезону 2019/2020 Укртрансгаз завершив реконструкцію та ввів в експлуатацію 5 котелень на об’єктах ГТС – на КС «Орлівка», КС «Ананьїв», КС «Голятин», КС «Красилів та на гайсинському проммайданчику філії "ВРТП "Укргазенергосервіс". Планами на 2020 рік передбачено реконструкцію ще 7 таких об’єктів.

 

Всього ж за період 2017-2019 років було введено в експлуатацію 20 нових котелень та замінено 54 застарілих котла на сучасне енергоефективне обладнання (з ККД 92% і вище) брендів Vissman, Колви, Rendamax, Unical, EXPRES. Це дало можливість за останні три роки зекономити 5 млн кубометрів природного газу для виробничих потреб.

 

Проекти реконструкцій котелень передбачали фактично будівництво нових теплоенергетинчих об’єктів з впровадженням повної автоматизації процесів та можливості дистанційного керування. Також було встановлено сучасні системи сигналізації, комерційного і технічного обліку, очищення води та контролю загазованості. А старі теплові мережі були замінені спеціальними сталевими трубопроводами, попередньо ізольованими спіненим поліуретаном. Розрахунковий строк служби встановленого обладнання становить не менше 20 років.

 

Завдяки комплексному підходу вдалося суттєво підвищити надійність та ефективність теплопостачання приміщень на компресорних станціях та проммайданчиках Укртрансгазу. Більше того, після модернізації на котельнях значно скоротилось загальне енергоспоживання (паливного газу та електричної енергії), а обсяги викидів в атмосферу стали нижчими від встановлених екологічних нормативів.

 


Поділитися