Укртрансгаз замінив ізоляцію на 75 км магістральних газопроводів

23 серпня 2019 року, м. Київ – З початку року Укртрансгаз виконав роботи з переізоляції 75 км магістральних газогонів загальною вартістю 488 млн грн. Всього, в рамках підготовки до опалювального сезону 2019/2020, планується замінити ізоляцію на 129 км трубопроводів газотранспортної системи України.


Компанія системно забезпечує технічну підтримку і модернізацію об’єктів ГТС для її сталої роботи. Серед пріоритетних напрямків технічних робіт – виробнича програма із заміни ізоляційного покриття трубопроводів, яка виконується на основі даних попередніх корозійних обстежень та внутрішньотрубної діагностики. Адже якісна ізоляція захищає газогони від корозії та, як наслідок, запобігає аваріям і витокам газу. Заміна ізоляційного покриття здійснюється у відповідності до норм екологічного законодавства, що передбачають утилізацію старої ізоляції та рекультивацію землі в місцях виконання робіт.

За останні 5 років Укртрансгаз переізолював майже 720 км магістральних газопроводів, інвестувавши в модернізацію і відновлення захисних покриттів трубопроводів 4,1 млрд грн.


Поділитися