Укртрансгаз задіяв мобільну КС для ремонту газопроводів та зекономив 4 млн грн

30 серпня 2019 року, м. Київ  –  В рамках підготовки ГТС до осінньо-зимового періоду 2019/2020 Укртрансгаз застосував мобільну компресорну станцію при проведенні ремонту на газопроводі «Єфремівка-Диканька-Київ». Завдяки цій технології компанії вдалось зекономити  0.7 млн куб. м газу, що в грошовому еквіваленті становить орієнтовно 4 млн гривень.

 

За допомогою пересувної компресорної станції P-Pack 750 на базі шасі Mercedes протягом трьох діб у серпні було перекачано 668 тис куб. м блакитного палива з газогону «Єфремівка-Диканька-Київ» (ЄДК) в газогін «Шебелинка-Полтава-Київ» на ділянці неподалік міста Лубни Полтавської області. Такий підхід дозволив завершити плановий профілактичний ремонт газопроводу ЄДК без зупинки штатного режиму транспортування.

 

Укртрансгаз почав застосовувати мобільні компресорні станції в 2017 році. Це дало можливість компанії значно зменшити екологічні наслідки під час виконання подібних ремонтних робіт шляхом мінімізації обсягу стравленого в атмосферу природного газу.

 

Укртрансгаз системно впроваджує сучасні технологічні рішення в свої виробничі процеси з метою постійного покращення ефективності та екологічності роботи ГТС України та забезпечення безперебійного транспортування газу як українським, так і європейським споживачам.

 


Поділитися