Укртрансгаз модернізував ГРС в Київській та Вінницькій областях

09 серпня 2019 року, м. Київ – Готуючись до нового опалювального сезону, Укртрансгаз завершив комплексну реконструкцію двох газорозподільних станцій (ГРС), через які здійснюється газопостачання для частини побутових і промислових споживачів в Київській області та м. Вінниця.

 

Зокрема на Київщині оновлено систему газорозподільних станцій на газопроводі-відводі Боярка-Іванків. Реконструкція ГРС «Іванків»* була здійснена шляхом будівництва нової блочно-модульної ГРС та монтажу сучасного автоматизованого обладнання від провідного світового виробника TARTARINI (Італія). Як результат реконструкції – суттєво покращились екологічні показники станції, зменшились обсяги використання газу для її технологічних потреб. Ще на 10 ГРС в регіоні**, які підключені до ГРС «Іванків», вдалось значно скоротити експлуатаційні витрати.

 

Також на ГРС «Вінниця Південна»*** було комплексно замінено застарілі пристрої та вузли на передове технологічне обладнання від компаній SICK, IGTM і HEAT. Завдяки капітальному ремонту ГРС «Вінниця Південна» значно підвищено надійність газопостачання до міста Вінниця.

 

Наразі Укртрансгаз вже виконав 65% робіт з підготовки ГТС до нового опалювального сезону і продовжує реалізацію комплексу запланованих робіт, включаючи проекти модернізації газорозподільних станцій, оскільки такі інфраструктурні об’єкти є ключовими в постачанні газу для українських споживачів.

 

___________

* Газорозподільна станція «Іванків» була введена в експлуатацію в 1986 році для забезпечення природним газом міста Іванків та прилеглих сіл. Проектна продуктивність оновленої станції становить 8 000 куб.м/год до м. Іванків та 27 000 куб.м/год до населених пунктів Іванківського району. 

** А саме - ГРС «Обуховичі», ГРС «Оране», ГРС «Зорин», ГРС «Зелений Мис», ГРС «Чорнобиль», ГРС «Красятичі», ГРС «Поліське», ГРС «Яжберень», ГРС «Народичі», ГРС «Недашки».

*** Газорозподільна станція «Вінниця Південна»*  функціонує з 1975 року. В 2019 році повністю замінене застаріле обладнання, а саме – вузол комерційного обліку газу був замінений передовими ультразвуковими лічильниками SICK (Німеччина) та вимірювальним пристроєм турбінного типу IGTM (Німеччина), повністю замінено вузол редукування з встановленням сучасних регуляторів тиску газу виробництва HEAT (Австрія), змонтовано новий вузол очистки газу на базі вітчизняних фільтрів-сепараторів.


Поділитися