Укртрансгаз погасив заборгованість перед Еру Трейдінг за поставлений газ

18 липня 2019 року, м. Київ – АТ «Укртрансгаз» та ТОВ «Еру Трейдінг» повністю врегулювали взаємні зобов’язання. Товариство виплатило постачальнику газу 1,47 млрд грн боргу за договором про реструктуризацію заборгованості за вже поставлене паливо для виробничо-технологічних витрат. Постачальник, в свою чергу, списав штрафні санкції та підтвердив відсутність підстав для претензії, поданої Корпорацією Приватних Закордонних Інвестицій (Overseas Private Investment Corporation, OPIC) про врегулювання збитків до Уряду України.

 

Таким чином, Укртрансгаз та Еру Трейдінг наразі не мають спорів і вважають взаємні зобов’язання виконаними в повному обсязі.

 

Нагадаємо, що внаслідок дефіциту коштів Укртрансгазу, спричиненого встановленням економічно необґрунтованих тарифів для Оператора ГТС та ігноруванням Регулятором (НКРЕКП) несанкціонованих відборів облгазами природного газу з ГТС, – компанія не має можливості розраховуватися за своїми зобов’язаннями з постачальниками паливного газу, підрядниками та замовниками послуг транспортування газу.


Поділитися