Радник зі словацького Eustream працюватиме над регуляторними питаннями в команді Оператора ГТС України

12 липня 2019 року, м. Київ – До команди експертів з європейських газотранспортних компаній, які допомагають у розбудові незалежного Оператора ГТС України, долучився представник суміжного оператора зі Словаччини – Eustream – пан Міхел Лалік (Michal Lalik).

 

Його призначено з 1 липня 2019 року радником генерального директора філії «Оператор ГТС України» АТ «Укртрансгаз» з регуляторних питань.

 

В компанії  Eustream пан Лалік розпочав працювати з 2011 року. З 2017 року обійняв посаду Керівника з регуляторних питань та розвитку мережі. Має досвід розробки регуляторної бази для забезпечення процесу сертифікації оператора ГТС Словаччини.

 

Таким чином, над розробкою та запровадженням управлінських та виробничих процесів майбутнього Оператора ГТС України працюють п’ятеро радників генерального директора філії «Оператор ГТС України», що представляють Консорціум газових компаній ЄС. Вони представляють Eustream (Словаччина), GRTgaz (Франція), Gasunie (Нідерланди) та Snam (Італія). Ці провідні гравці газового ринку ЄС підтримують процес анбандлінгу української ГТС та зацікавлені у подальшій участі в управлінні системою.


Поділитися