Оператор газосховищ запускає власну Інформаційну платформу

29 липня 2019 року, м. Київ – Філія «Оператор газосховищ України» Укртрансгазу запускає з 1 серпня власну Інформаційну платформу в частині подання номінацій/реномінацій та торгових сповіщень.

 

Таким чином для здійснення закачування/відбору газу в/з ПСГ – замовнику послуг зберігання необхідно буде синхронно подавати дві окремі номінації/реномінації на один і той самий обсяг газу: одну – в Платформу Оператора газосховищ (нова форма), другу – в Платформу Оператора ГТС. Також адміністрування передачі природного газу, що зберігається в газосховищах, відбуватиметься лише на підставі торгових сповіщень, завантажених в Платформу оператора газосховищ (нова форма).

 

Щоб отримати доступ до Платформи Оператора газосховищ, необхідно набути статусу її користувача – довідка, як це зробити.

 

Крім того, Укртрансгаз планує провести у серпні 2019 року тренінг для замовників послуг зберігання газу щодо функціонування Платформи Оператора газосховищ в частині надання номінацій/реномінацій на відбір/закачування природного газу із/в газосховища. Інформацію про захід буде повідомлено пізніше на сайті Укртрансгазу у розділі Новини

 

Також інформуємо замовників послуг, що при наявності запитань щодо функціонування Платформи Оператора газосховищ, їх необхідно надіслати на електронну адресу u-utg-sso@utg.ua до 16:00 02.08.2019 року.

 

Контакти

Управління обліку газу та реалізації послуг в підземних сховищах газу: +380 (44) 461-21-08

 

Технічна підтримка: +380 (44) 461-21-51

iplatforma-psg@utg.ua

 

Комерційна диспетчерська газосховищ: +380 (32) 234-93-31


Поділитися