Укртрансгаз надасть інформацію про небаланси за березень в особистих кабінетах замовників

12 квітня 2019 року, м. Київ –  Укртрансгаз підводить підсумки роботи в режимі добового балансування за кожну газову добу березня місяця.

 

Сьогодні Оператор ГТС сформує в Інформаційній платформі дані про остаточні щодобові подачі та відбори Замовника послуг у розрізі його споживачів, а також про обсяги та вартість щодобових небалансів у березні, – відповідно до Глави 6 Розділу XIV Кодексу ГТС. Така інформація буде відображатися в особистих кабінетах замовників послуг транспортування природного газу.

 

Після цього, до 15 квітня (оскільки 14 квітня припадає на вихідний день) Оператор ГТС надасть замовникам Акт врегулювання щодобових небалансів за газовий місяць, яким повідомить про розмір грошових коштів, які підлягають виплаті. Детальніше про підвалини формування Акту – тут.

 

На підставі такого Акту у випадку негативного добового небалансу Оператор ГТС готує відповідну зведену податкову накладну з кількістю позицій – за кожну газову добу, в якій буде зазначатиметься номенклатура «газ природний».

 

У випадку позитивного добового небалансу – відповідну податкову накладну з кількістю позицій – за кожну газову добу, яка мала позитивний небаланс, має підготувати Замовник.

 

Крім того Оператор ГТС надасть замовникам рахунок на оплату за добовий небаланс, який необхідно оплатити у строк до 20 квітня 2019 року.

 

Таким чином, після надання зазначених документів і оплати рахунків – газовий місяць по бухгалтерії вважатиметься закритим.


Поділитися