Укртрансгаз нагадує замовникам про необхідність дотримуватися таймінгу газової доби

04 березня 2019 року, м. Київ – Звертаємо увагу замовників послуг транспортування на необхідність неухильно дотримуватися таймінгу газової доби при роботі в режимі добового балансування.

 

Недотримання термінів при подачі інформації з боку операторів ГРМ унеможливлює виконання Оператором ГТС алокацій в повній мірі.

 

Незважаючи на перехід з 1 березня ринку на роботу в режимі добового балансування, ряд операторів ГРМ не надали до 16:00 до Інформаційної платформи остаточні дані щодо відборів за 02.03.2019 року.

 

Зокрема, з проханням щодо подовження термінів подачі цієї інформації звернулися Миколаївгаз, Дніпрогаз, ДніпропетровськгазЗакарпатгаз, Івано-Франківськгаз, Львівгаз, Запоріжгаз.

 

Оскільки в таких умовах неможливо сформувати алокацію газової доби, Укртрансгаз змушений подовжити терміни подачі остаточних даних про відбори доби 02.03.2019 року до 12:00. 04.03.2019 року.


Просимо всіх учасників ринку дотримуватися термінів та умов, встановлених Кодексом ГТС задля безпечного та безперебійного функціонування ГТС України.

 


Поділитися