Інформаційна платформа Укртрансгазу допомагає НКРЕКП оперативно виявляти порушення

01 березня 2019 року, м. Київ – Уже з першого дня штатної роботи Інформаційної платформи, завдяки публікації в режимі онлайн на сайті Укртрансгазу статистичних даних про її функціонування,  НКРЕКП отримала можливість оперативно виявляти та врегульовувати порушення на ринку газу.

 

Станом на вчора до Реєстру на відключення потрапила велика кількість споживачів, в тому числі побутових – більше 310 тисяч.

 

Сьогодні Регулятор зміг вирішити проблему потрапляння до Реєстру на відключення більше 270 000 споживачів, які знаходяться на мережах Луганськгазу. Як виявилось, оператор ГРМ в Луганській області вчасно не здійснив первинну реєстрацію споживачів в Інформаційній платформі. Наразі в Реєстрі на відключення зафіксовано 29 029 EIC-кодів.

 

Саме завдяки ініціативі прозорості Укртрансгазу та миттєвій реакції Регулятора вдалося уникнути ситуації з масовим відключенням споживачів газу в луганському регіоні. 

 

Нагадаємо, що  споживач автоматично відноситься до Реєстру на відключення у випадку, якщо жоден з постачальників газу не закріпив за собою такого споживача. Відповідно до Кодексів ГТС і ГРМ оператори газорозподільних мереж зобов`язані відключити споживача від газопостачання протягом трьох днів з дня внесення споживача до Реєстру на відключення.


Поділитися