Члена правління Сергія Олексієнка призначено керівником АТ «Укртрансгаз»

19 березня 2019 року, м. Київ – Відповідно до рішення акціонера №253, члена правління Сергія Олексієнка призначено тимчасово виконуючим обов`язки президента АТ «Укртрансгаз» з 19 березня 2019 року.

3 травня 2018 року керівником Укртрансгазу був Андрій Хоменко. З 21 березня 2019 року він очолить новостворений Дивізіон технічного забезпечення НАК «Нафтогаз України» та запропонований до оновленого складу Правління НАК.

Сергій Олексієнко ввійшов до складу правління Укртрансгазу в березні 2017 року. Його зона відповідальності включала в себе: інвестиційну діяльність, управління фінансами, бухгалтерський облік та аудит.

Наразі склад Правління АТ «Укртрансгаз» включатиме чотирьох топ-менеджерів компанії: Сергія Олексієнка, Павла Станчака, Тетяну Федорову і Хюнчана Кана.

Довідково

 

Сергій Олексієнко народився в 1976 році. Закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин за спеціальностями «Міжнародні відносини» та «Міжнародна інформація».


До призначення членом правління Укртрансгазу Олексієнко С.О. працював на посаді радника голови правління та уповноваженого з перспективних проектів в НАК «Нафтогаз України». До приходу в НАК займав низку керівних позицій в компаніях, що займаються інвестиційною та банківською діяльністю.

 

Згідно з наказом Міністерства фінансів України, Олексієнко С.О. (за сумісництвом) є членом Наглядової ради АТ КБ «Приватбанк». В 2017 році, після націоналізації Приватбанку, Сергій Олексієнко став об’єктом дискредитаційної інформаційної кампанії: в ЗМІ активно тиражувалась матеріали про нібито вивід коштів за кордон через офшорну компанію. НАК «Нафтогаз України» відразу ініціювала службову перевірку щодо можливого зловживання з боку Олексієнком С.О., на той момент члена правління ПАТ «Укртрансгаз». За результатами службової перевірки оприлюднені звинувачення не були підтверджені.


Поділитися