Укртрансгаз завершив первинну реєстрацію споживачів за постачальниками

06 лютого 2019 року, м. Київ – Оператор ГТС завершив в Інформаційній платформі первинну реєстрацію споживачів за постачальниками на основі підтверджених Оператором ГТС станом на 04.02.2019 року номінацій/реномінацій, поданих замовниками послуг транспортування газу на лютий 2019 року.

 

Усього сформовано 34 портфелі замовників послуг транспортування газу з ПСО (покладанням спеціальних обов’язків), в яких сумарно зареєстровано майже 10,5 млн споживачів. Також  сформовано 182 комерційні портфелі з загальною кількістю майже 70,5 тис споживачів.

 

З 07.02.2019 року через Інформаційну платформу всім постачальникам, зареєстрованим на Платформі, будуть доведені Реєстри їхніх споживачів, починаючи з газового місяця, в якому буде запроваджено добове балансування – тобто з березня 2019 року.

 

Також буде сформований для операторів ГРМ попередній список споживачів у їхній газорозподільній зоні, які не увійшли до Реєстру споживачів жодного постачальника. Інформація про цих споживачів відображатиметься для відповідних операторів ГРМ в Інформаційній платформі. Задля запобігання відключення оператором ГРМ такого споживача, він повинен буде знайти собі постачальника до 25 лютого.


Поділитися