Укртрансгаз завершив серію презентацій функціоналу платформи добового балансування

21 вересня 2018 року, м. Київ – Укртрансгаз завершив серію презентацій функціоналу платформи добового балансування для замовників послуг транспортування газу: трейдерів, газовидобувних компаній та промислових підприємств, а також операторів газорозподільних мереж (облгазів та міськгазів).

 

Протягом п’яти зустрічей оператор ГТС послідовно знайомив учасників газового ринку України з головними аспектами роботи створеної ІТ-платформи, а саме: первинна реєстрація та ведення реєстру споживачів, здійснення номінацій та реномінацій, реєстри на відключення та торгові сповіщення, обмін даними в межах алокацій, а також особливостями роботи газовидобувних компаній на інформаційній платформі.

 

Кожна презентація включала розширену сесію питань та відповідей, де учасники мали змогу з’ясувати всі аспекти роботи платформи добового балансування.

 

Зустрічі в Києві відвідало понад 1300 представників послуг транспортування газу.

 

А наступного тижня Укртрансгаз розпочинає навчально-практичне заняття з основ роботи в інформаційній платформі добового балансування для представників операторів ГРМ в Києві, Харкові, Львові, Черкасах та Івано-Франківську.

 

Таким чином, оператор ГТС робить все необхідне, щоб зі свого боку забезпечити початок повноцінної роботи моделі добового балансування з 1 жовтня, згідно оновленої редакції Кодексу ГТС.


Поділитися