АТ «Укртрансгаз» проведе навчальні презентації по роботі із платформою добового балансування

АТ «Укртрансгаз» запрошує представників Регулятора, операторів газорозподільних систем та всіх замовників послуг транспортування до участі в першій презентації функціональності інформаційної платформи Оператора ГТС на тему «Ведення реєстру споживачів та первинна реєстрація споживачів за постачальником».

 

У зв'язку з великою кількістю бажаючих долучитися до заходу, презентація відбудеться 12 вересня, з 11:00 до 13:00 в конгрес-центрі «Парковий» за адресою: м. Київ, Паркова дорога, 16-a.

 

Крім цього, заплановано проведення ще ряду презентацій основних аспектів щоденної взаємодії суб'єктів ринку природного газу за допомогою інформаційної платформи Оператора газотранспортної системи в умовах добового балансування.

 

Нагадаємо, що АТ «Укртрансгаз» продовжує вживати заходів для забезпечення впровадження добового балансування на ринку природного газу на виконання вимог постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП щодо впровадження добового балансування на ринку природного газу та процедури розробки, подання і затвердження Плану розвитку газотранспортної системи на наступні 10 років» від 27 грудня 2017 року № 1437.

 

До уваги всіх потенційних учасників! Місце проведення навчальних презентацій по роботі із платформою добового балансування змінено:

  • Укртрансгаз проведе захід 12 вересня 2018 року з 11:00 до 13:00 в конгрес-центрі «Парковий» за адресою: м. Київ, Паркова дорога, 16-a.
  • Попередня реєстрація не потрібна – реєстрація відбудеться безпосередньо на місці з 10:00 до 11:00.
  • При собі мати документ, що засвідчує особу та, бажано, представництво компанії.
  • Кількість представників від кожної компанії не лімітовано.
  • Телефон для довідок – 044 461 20 78.

Поділитися