Укртрансгаз розпочав технічне оновлення КС «Гребінківська»

15 серпня 2018 року, м. Київ – Укртрансгаз почав демонтаж газоперекачувальних агрегатів на компресорній станції «Гребінківська». Тим самим компанія увійшла в наступний етап ремонтних робіт на об’єкті, – повідомляє Департамент корпоративних комунікацій підприємства.

 

В рамках ремонту планується замінити три двигуни в газоперекачувальних агрегатах (ГПА): застарілі ГТД ДЖ-59Л на нові ДГ90Л2.1 з потужністю 16 МВт (детальніше про їхні технічні характеристики компанія публікувала прес-реліз у червні 2018 року).

 

Після встановлення нових двигунів на об’єкті проведуть пусконалагоджувальні роботи, в результаті яких компресорну станцію «Гребінківська» буде введено в промислову експлуатацію. До реалізації даного проекту залучені представники заводу-виробника обладнання ДП «НВКГ «Зоря» – «Машпроект», що дасть можливість мінімізувати ризики та оптимізувати термін виконання робіт.

 

Для ГТС України стабільна робота компресорної станції «Гребінківська» газопроводу «Прогрес» має стратегічне значення в забезпеченні безперебійного транспортування блакитного палива для споживачів України і Європи.

 


Поділитися