Укртрансгаз оголосив тендер на закупівлю трубопровідної арматури на 134 млн грн

29 серпня 2018 року, м. Київ – Укртрансгаз оприлюднив в системі публічних торгів Prozorro тендер на закупівлю трубопровідної арматури. Ним передбачено придбати 200 штук кульових кранів із загальною очікуваною вартістю в 134 млн грн і строком поставки товару протягом року з дати укладання угоди. Прийом заявок триватиме до 28 вересня, а сам аукціон пройде 05 листопада 2018 року. Про це повідомляє Департамент корпоративних комунікацій компанії.

 

Новопридбану запірну арматуру використають для проведення планових ремонтів та реконструкції  обʼєктів  ГТС  України. Це дозволить забезпечувати надійність і ефективність транспортування газу як європейським, так і українським споживачам, а також зменшити технологічні втрати природного газу.

 

«Ми ретельно сформували як технічні вимоги до предмету закупівлі, так і умови закупівельної процедури, які б дозволили провести максимально прозорі торги та надали б можливість взяти в них участь якомога більшій кількісті претендентів. Тож запрошуємо усіх зацікавлених українських, і закордонних постачальників та виробників узяти участь у тендері», – прокоментував Сергій Єрьомін, директор із закупівель та забезпечення виробництва Укртрансгазу.

 

Інформаційна довідка

Запірна арматура є важливою складовою ГТС, що підтримує функціональні можливості роботи системи. Зокрема, за  її допомогою здійснюються технологічні перемикання, герметизація ділянок газопроводів та технологічного обладнання компресорних і газорозподільчих станцій. Вона забезпечує локалізацію ділянок газопроводів у разі відмов й аварій на них, а також безпечне виконання необхідних ремонтних робіт.


Поділитися