Укртрансгаз висловлює подяку керівництву ГПУ за допомогу у боротьбі проти незаконного стягнення 300 млн грн

15 червня 2018 року, м.Київ – Верховний Суд України на своїх засіданнях 05 та 06 червня поточного року скасував рішення господарських судів щодо стягнення з АТ «Укртрансгаз» на загальну суму 302,1 млн грн на користь ТОВ«Турботрейд» та ТОВ«Турболінкс» за фіктивні поставки обладнання та запасних частин і фіктивне надання послуг з ремонту газоперекачувальних агрегатів відповідно.

 

Такого результату вдалося досягти завдяки активній позиції керівництва Генеральної прокуратури України, співробітники якої вступили у розгляд цих справ та надали вичерпні доводи про недоведеність позивачами фактів виконання договорів поставки/надання послуг та про відсутність підстав для стягнення коштів за цими договорами з державного підприємства. За вказаних обставин ВСУ погодився з доводами прокуратури та направив справи на новий розгляд до господарського суду Київської області.

 

За даними прокуратури, компанії Турботрейд та Турболінкс, які тривалий час безпідставно намагається стягнути кошти з Укртрансгазу за нібито поставлений товар і нібито надані послуги, зареєстровані на підставних осіб, діяльність яких пов’язують з оточенням колишнього керівництва держави.

  

Довідково:

ТОВ «Турболінкс» намагається через суди різних інстанцій стягнути з АТ «Укртрансгаз» 211,3 млн грн грн боргу за начебто надані послуги з ремонту обладнання.

18.01.2013 року між ТОВ "Турболінкс" та ПАТ "Укртрансгаз" в особі філії "ВРТП "Укргазенергосервіс" укладено договір про закупівлю послуг по капітальному ремонту роторів ВК-ТВТ ГТК-101 в термін до кінця квітня 2014 року.


ТОВ «Турботрейд»
намагається через суди різних інстанцій стягнути з АТ «Укртрансгаз» та його філії ВРТП «Укргазенергосервіс» 90,8 млн грн боргу за начебто поставлене обладнання.

16.11.2012 року між ТОВ «Турботрейд» та дочірньою компанією "Укртрансгаз" НАК "Нафтогаз України" в особі філії "ВРТП "Укргазенергосервіс" укладено договір на поставку обладнання та запасних частин для газоперекачувальних в термін до 01.10.2013 року.

 


Поділитися