Андрія Хоменка обрано Віце-Президентом Укртрансгазу

08 грудня 2017 року, м.Київ – Відповідно до рішення акціонера №143 від 01 грудня 2017 року Андрія Хоменка обрано членом Правління, Віце-Президентом ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» з питань закупівель, матеріально-технічного забезпечення та капітального будівництва, - повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

 

Цим рішенням також затверджено умови його контракту терміном на 1 рік.

 

Основним завданням на цій посаді для Андрія Хоменка буде створення нової закупівельної політики на підприємстві відновідно до кращих закордонних практик компаній нафтогазової сфери та підвищення операційної ефективності служби закупівель.

 

Понад 15 років Андрій Хоменко працює в галузі машинобудування, має значний досвід управління низкою провідних українських технологічних підприємств. Працював на посаді генерального директора ДП «Науково-виробничий комплекс «Зоря-«Машпроект», яке проектує і виробляє газотурбінні двигуни та інше сучасне обладнання, що постачається, в тому числі, для проектів модернізації об’єктів газотранспортної системи України. Також був радником в дирекції Представництва акціонерного товариства «Група «Енергетичний стандарт», генеральним директором в дирекції ТОВ«Енерджи Стернард Індастриз», радником генерального директора ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання».

 

 Андрій Хоменко народився у 1972 році. Закінчив Київський національний університет імені Т. Шевченка, де здобув повну вищу економічну освіту. В 2011 році отримав ступінь кандидата економічних наук. Є Лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки за створення ряду газотурбінних двигунів спеціального призначення (2010).

 

Тепер до оновленого складу Правління ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» входять чотири топ-менеджери компанії: т.в.о Президента Мирослав Химко, Сергій Олексієнко, Тетяна Федорова, Андрій Хоменко.


Поділитися