Фахівці із закупівель Укртрансгазу – випускники першої групи професійних закупівельників при KSE

Наприкінці червня 2017 року в Києві відбулася церемонія вручення сертифікатів випускникам першої хвилі Програми професіоналізації закупівель ЦЕНТРУ ВДОСКОНАЛЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬ Київської Школи Економіки.

 

Серед перших випускників школи – працівники департаменту із закупівель товарів робіт та послуг ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»: Сергій Гудиренко та Руслан Пахомов.

 

ЦЕНТРУ ВДОСКОНАЛЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬ при КСЕ - це інтелектуальний центр, створений для аналізу ефективності закупівельних процесів та виявлення можливих проявів корупції, а також організаційної підтримки та навчання учасників екосистеми закупівель.

 

Навчання проходило в рамках проекту USAID «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» і у співпраці з проектом «Гармонізація системи публічних закупівель України зі стандартами ЄС».

 

Наші колеги діляться своїми враженнями про навчання за програмою професіоналізації закупівель.

 

Сергій Гудиренко, заступник директора департаменту – начальник управління із тендерних закупівель товарів, робіт та послуг:

«У Київську Школу Економіки при Києво-Могилянській академії на Програму професіоналізації закупівель не так легко було потрапити, адже конкурс був 7 осіб на місце. Ми успішно пройшли співбесіди і стали першими випускниками згаданого проекту.

За час навчання ми мали зустрічі та продуктивне спілкування з представниками топ організацій та підприємств України, провідними спеціалістами в царині права, бізнес-процесів, прок’юременту, закупівель як міжнародного рівня, так і провідних діючих, з представниками антимонопольного комітету, владних і бізнесових структур. Своїми знаннями з нами ділилися кращі практики та консультанти із закупівель. І хоча займатися доводилося у вихідні дні протягом трьох місяців (більше 160 год тривало навчання за 8-ма модулями) ми успішно закінчили курс «Програми професіоналізації закупівель» Центру вдосконалення закупівель Київської школи економіки та на «відмінно» захистили передбачений по закінченню навчання проект.

Навчання було надзвичайно результативним. Ми розуміємо, що від людей, від рівня їхніх знань, їхньої відповідальності залежить дуже багато, і тому нашою місією в компанії є підтримка високої планки компетенцій та етики в закупівельних процесах».

 

 

Руслан Пахомов, заступник начальника управління – начальник відділу  супроводу процедур закупівель товарів та послуг:

«Однак на досягнутому ми не зупиняємось, вже розпочато нову вступну хвилю на курс, і за нашими відгуками та рекомендаціями подано на участь у  наступному відборі кандидатури співробітників нашої компанії. Бажаємо їм удачі, наснаги та отримання можливості доєднатись до знань та  подальшого формування закупівельної спільноти. Маємо надію, що вони гідно будуть представляти компанію на такому високому рівні.  Ми розуміємо, що це нові виклики для нас персонально та для Компанії зокрема. Ми їх достойно приймаємо та готові до цих випробувань.

Користуючись нагодою, висловлюємо щиру подяку керівництву Укртрансгазу за довіру та підтримку в розвитку закупівельних процесів та важливої місії закупівельників в Товаристві, за розуміння необхідності проведення комплексу дій щодо гідного фінансового забезпечення закупівельної ланки та підтримки показників стимулювання бізнес-процесів в частині розбудови та розвитку ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

Також ми вдячні викладачам та радникам Центру Вдосконалення Закупівель, партнерам, натхненникам та випускникам, що взяли участь у створенні безпрецендентої для України навчальної програми».

 

 

Нагадаємо, що  07 липня цього року ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» за допомогою електронної системи публічних закупівель Prozorro розпочало процедури закупівлі природного газу для забезпечення своїх виробничо-технологічних потреб в наступноному опалювальному сезоні на загальну суму 16,34 млрд грн.


Поділитися