Укртрансгаз розпочав продаж майна через ProZorro.sale

15 травня 2017 року, Київ — ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» та ProZorro.sale підписали меморандум про співпрацю у спільному проекті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Фонду державного майна та Transparency International Україна, який поширюється на сферу продажів державної та комунальної власності.

 

Член Правління ПАТ “УКРТРАНСГАЗ” Сергій Олексієнко детальніше прокоментував початок роботи національного оператора ГТС в системі ProZorro.Продажі: “Укртрансгаз відчув на собі ефективність використання системи електронних закупівель ProZorro, органічним продовженням якої є ProZorro.sale. Сподіваємось на збільшення вартості в рази. Плануємо для початку продавати металобрухт, а саме важкі метали. Зараз майже готові документи для продажу лотів на загальну суму близько 50 млн грн.”  

 

“Завдяки високій ефективності системи з лютого всі активи неплатоспроможних банків виставляються на продаж виключно через Prozorro.Продажі. Ми хочемо якомога більше масштабувати цей досвід на сферу управління державною власністю, і нас дуже тішить, що з кожним місяцем до електронної системи приєднується все більше і більше держпідприємств. Це дозволяє їм продавати активи за ринковою ціною з користю для них самих та для держави в цілому” — розповів перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

 

Варто зазначити, що нова система ProZorro.sale, яка забезпечує процес реалізації державного майна через систему електронних аукціонів, розпочала роботу 3 квітня 2017 року. 

 


Поділитися