Ігор Бурак: «Якщо на підприємстві йде будівництво – воно розвивається»

05 квітня 2017 року, м. Київ – Оператор газотранспортної системи України продовжує власними силами реконструкцію магістрального трубопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород», роботи проходять на ділянці між компресорними станціями Іллінці та Бар – укладено перші десять кілометрів трубопроводу, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

«Якщо на підприємстві йде будівництво – воно розвивається», - зауважив Віце-президент-головний інженер ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» Ігор Бурак.

На даний час в реконструкції задіяно більше 200 співробітників та 80 одиниць техніки філії БМФ«УКРГАЗПРОМБУД».

Реконструкція виконуються у відповідності до затвердженого графіку. Раціональне планування виконання робіт і періодичний контроль запорука успішного їх завершення.

За словами заступника директора філії БМФ «УКРГАЗПРОМБУД» Андрія Момонта, - «На сьогоднішній день зварено майже 23 кілометри газопроводу, з них 10 кілометрів укладено в траншею».

Особливістю реконструкції даної ділянки є спорудження переходу через річку Сом, для цього проводиться поглиблення русла водойми, будівництво понтонів, а також зварка, монтаж та баластування пригрузами трубопровода.

На другий квартал поточного року запланований комплекс робіт, який призведе до максимального завершення основних видів робіт, після чого у червні місяці буде проведено пневматичні випробування першої ділянки довжиною 5 кілометрів.

Планами передбачено здати в експлуатацію даний об’єкт до кінця 2017 року та розпочати реконструкцію наступних чотирьох ділянок у наступному році за кошти міжнародних фінансових організацій.

Нагадаємо, у минулому році ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» власними силами збудував та замінив 20 кілометрів ділянки магістрального газопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород».


Поділитися