Укртрансгаз власними силами реалізував імпортозаміщення деталей для ремонту ГТС на суму 12 млн гривень

17 січня 2016 року, м. Київ – Оператор газотранспортної системи України власними силами реалізував імпортозаміщення деталей для ремонту компресорних станцій, у 2016 році було виготовлено понад тисячі одиниць відповідальних вузлів на загальну суму понад 12 мільйонів гривень, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

Реалізація програми імпортозаміщення пов’язано з тим, що більшість заводів виробників, які виготовляють газоперекачувальне обладнання та запасні частини до них розміщені поза межами України.

Дана програма була реалізована філією ВРТП «УКРГАЗЕНЕРГОСЕРВІС» за підтримки та ініціативи Президента ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» Ігоря Прокопіва.

Філія «УКРГАЗЕНЕРГОСЕРВІС» в системі ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» являється єдиним спеціалізованим підприємством яке виконує діагностику, ремонт та сервісне обслуговування газокомпресорних станцій.

Філія складається з ремонтних бригад, які виконують роботи на компресорних станціях та ремонтних баз на яких проводиться виготовлення деталей та ремонт обладнання.

Спеціалісти філії майже 40 років якісно та оперативно виконують покладені на них задачі, що дозволяє українській газотранспортній системі залишатись конкурентоздатною.

Ремонтні бригади та бази ВРТП «УКРГАЗЕНЕРГОСЕРВІС» постійно оснащуються сучасним інструментом та обладнанням, зокрема нещадовно підрозділи в Олександрівці та Дашаві були закомплектовані новими сучасними верстатами по газоплазменній різці та листозгинальними машинами.

«Про високий рівень наших виробничих потужностей свідчить той факт, що для італійського замовника було виготовлено збирання ротора турбіни високого тиску. За відгуками іноземних партнерів, ми справились на відмінно», - розповідає головний інженер філії «УКРГАЗЕНЕРГОСЕРВІС» Сергій Салій.

В рамках політики по імпортозаміщенню ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» співпрацює з вітчизняними виробниками, зокрема з ДП НВКГ «Зоря-Машпроект», ПАТ«Мотор-Січ», ПАТ «Сумське НВО, Інститут електрозварювання ім. Е.О. Патона та Інститут проблем міцності ім. Г.С. Писаренка.

Нині процес імпортозаміщення є пріоритетним напрямком роботи для оператора газотранспортної системи України і це дає змогу розширити номенклатуру власного виробництва та надати додаткові замовлення вітчизняним підприємствам. 


Поділитися