Укртрансгаз збудував та замінив 20 кілометрів транзитного газогону

09 грудня 2016 року, м. Київ – У поточному році оператор вітчизняної газотранспортної системи власними силами збудував та замінив 20 кілометрів ділянки магістрального газопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород», по якому блакитне паливо транспортується для європейських споживачів, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

Таким чином, за останні два роки оператором вітчизняної газотранспортної системи було переукладено 30 кілометрів транзитного трубопроводу, що значно підвищує його надійність та потенціал української ГТС.

На сьогоднішній день роботи по реконструкції газогону продовжуються, на ділянці у Вінницькій області вже зварено в одну нитку 5 кілометрів труби.

«Ми плануємо у 2017 році вести в експлуатації дану ділянку довжиною 30 кілометрів», - розповів Віце-президент-головний інженер ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» Ігор Бурак.

За останній місяць на новій ділянці реконструкції було виконано більше 60 стиків, роботи просуваються згідно календарного графіку та незважаючи на складні погодні умови.

Роботи виконуються силами трьох підрозділів філії БМФ«УКРГАЗПРОМБУД», загальна чисельність задіяного персоналу в процесі будівництва 160 співробітників.

На об’єкті реконструкції застосовується будівельна техніка (12 трубоукладальників, 6 екскаваторів, 8 бульдозерів) та інша спеціальне обладнання.

Найближчим часом до будівництва будуть залучені додаткові потужності.

Нагадаємо, минулого року Укртрансгаз власними силами замінив 10 кілометрів ділянки трубопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород».

Пропонуємо переглянути репортаж з місця проведення робіт. 

 


Поділитися