Укртрансгаз: від зварювальників до водолазів

05 грудня 2016 року, м. Київ – Укртрансгаз відкриває інформаційний проект «Будні газовиків», метою якого є інформування громадськості про виробниче життя структурних підрозділів оператора газотранспортної системи України.

У першому репортажі проекту розповідається про роботу структурного підрозділу філії БМФ «УКРГАЗПРОМБУД», які зайняті у виконанні підводних робіт з технічного діагностування, ремонтів та технічного нагляду за виконаними роботами інших підрядників на магістральних газопроводах прокладених по дну водойм.

Водолазами Укртрансгазу, відповідно до плану на поточний рік, було виконано технічне діагностування на 116 об’єктах, а це 196 ниток підводних переходів загальною довжиною водяного дзеркала 56 тисяч погонних метрів.

«Окрім цього програмою ремонтних робіт передбачено виконання на трьох об’єктах відновлення глибини залягання газопроводів. В процесі виконання таких робіт потрібно вкласти більше 30 тисяч мішків з цементно-пісчаною сумішшю», - розповідає начальник виробничого відділу філії «УКРГАЗПРОМБУД» Валентин Крикля.

У своїй повсякденній роботі співробітники використовують сучасне водолазного спорядження та додаткове обладнання для більш точного визначення траси газопроводу під водою та оцінки стану ізоляційного покриття.

За словами заступника головного інженера філії БМФ «УКРГАЗПРОМБУД» Сергія Нестеренко, - «Водолазні роботи – це є роботи підвищеної небезпеки, філія Укргазпромбуд має дозвіл на виконання таких робіт і в складі нашого підприємства є висококваліфіковані фахівці-водолази, які щорічно проходять медичний огляд, навчання та перевірку знань з питань охорони праці. В складі кожної бригади є людина, яка пройшла медичну підготовку і щоденно перед спуском вона перевіряє стан здоров’я кожного водолаза».

Також в арсеналі філії БМФ «УКРГАЗПРОМБУД» є власні судна та катери. 


Поділитися