Зміцнюючи потенціал ГТС: придбано 19 пересувних лабораторій по захисту газопроводів від корозії

26 грудня 2016 року, м. Київ – Оператор національної газотранспортної системи придбав 19 автомобільних лабораторій електрохімічного захисту газопроводів на базі сучасних, надійних та економічних повнопривідних автомобілів Toyota Hilux 2016 модельного року.

Дані лабораторії укомплектовані найсучаснішими зразками діагностичних приладів, інструменту та обладнання. Вони прийдуть на заміну морально та фізично застарілих лабораторій на шасі автомобілів УАЗ, ГАЗ, ЗІЛ випуску 70-х – 80-х років минулого століття.

«Наше підприємство експлуатує підземні сталеві комунікації, вік яких з моменту будівництва складає від 30 до 60 років, тому головним фактором потенційної небезпеки є корозійний вплив навколишнього середовища. Ми маємо імунітет від такого впливу, на ГТС діє комплексна система протикорозійного захисту. Але кожна система потребує вмілого догляду та обслуговування, тому було прийнято рішення придбати такі пересувні лабораторії», - пояснили мету закупівлі у відділі зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

Придбання пересувних лабораторій – це продовження комплексної програми зміцнення транзитного потенціалу української газотранспортної системи. Зокрема по напрямку електрохімічного захисту трубопроводів, за останні два роки придбано та передано в підрозділи протикорозійного захисту сучасну трасопошукову техніку, прилади для контролю якості захисних покриттів, осцилографи та дефектоскопи загальною кількістю понад 600 одиниць. Переважна більшість даного обладнання українського виробництва.

В адміністрації ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» переконані, що оснащення структурних підрозділів новітнім сучасним обладнанням дозволить суттєво підвищити ефективність виконання поставлених завдань, збільшити відповідальність та гордість працівників за ту важливу роботу, яку вони виконують.

Детальніше про нові автотранспортні засоби розповідає в відео-сюжеті головний інженер філії УМГ «ХАРКІВТРАНСГАЗ» Роман Малютін. 

 


Поділитися