Укртрансгаз сприє підготовці спортсменів до міжнародних змагань

25 жовтня 2016 року, м. Київ – Оператор вітчизняної газотранспортної системи сприяв проведенню навчально-тренувальних зборів українських спортсменів до міжнародних змагань з триатлону.

 

Тренування проходили чотирнадцять днів на базі оздоровчого комплексу «Карпати», який розташований в м. Яремче на мальовничому Прикарпатті.

 

«Укртрансгаз як соціально відповідальне державне підприємство виступає за розвиток національного спорту та підтримку олімпійської гордості нашої батьківщини», - повідомляють у відділі зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

 

Компанією було безоплатно забезпечено повний комплект послуг відомчого оздоровчого комплексу, необхідних для належної підготовки до міжнародних змагань спортивної гордості України: Володимира Степаненко (паратріатлон), Анастасії Бєльської, Олексія Горая, Кирила Бойко, Олександра Іванченко (всі — тріатлон).

 

Групу триатлоністів супроводжувала Заслужений тренер України Наталія Кирилович: «Я як тренер дуже задоволена умовами, які тут створені: комфортне розміщення, триразове харчування — дуже смачно та достатньо калорійно, тренажерний зал, також нам надали басейн, і хоча він не спортивного типу, але нас цілком влаштовує. А найголовніше  — неймовірно чисте повітря та гори, тут є чимало доріг та стежок, які дають змогу нам повною мірою виконувати бігову програму. Приємно, що в жовтні тут, в Карпатах, дуже гарна погода, яка чудово підходить для проведення тренувально-відновлювального збору.  Власне, користуючись нагодою,  хочу висловити подяку Укртрансгазу за надані прекрасні умови для наших тренувань».

 

Детальніше у відеосюжеті. 


Поділитися