Транзит газу через Україну в ЄС зріс на 18%

03 жовтня 2016 року, м. Київ – З початку поточного року через українську газотранспортну систему для споживачів Європи було протранспортовано 57 млрд.куб.м блакитного палива, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

Порівняно з минулим роком обсяг прокачаного газу для ЄС зріс на 8,7 млрд.куб.м або 17,7%.

Зокрема у вересні місяці було протранспортовано для європейських споживачів 6,8 млрд.куб.м природного газу, що на 0,8 млрд.куб.м більше аніж торік.

За оперативною інформацією центрального диспетчерського департаменту ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» станом на сьогоднішній ранок, добовий режим транзиту в ЄС складає 230 млн.куб.м. Для порівняння, на аналогічну дату минулого року цей показник складав 202 млн.куб.м.

Варто зазначити, що на прикордонних ГВС Суджа та Писарівка (знаходяться на території РФ) через які транзитний газ надходить до української газотранспортної системи нижче контрактних, а саме 58,8 та 68,7 атмосфер відповідно.

Довідково, протягом вересня на транзитних газопроводах України успішно були проведені два комплекси планово-профілактичних робіт.

Детальніше з виробничими показниками функціонування газотранспортної системи можливо ознайомитись на платформі прозорості ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».


Поділитися