Укртрансгаз зареєстрував в ProZorro один з найбільших тендерів на суму 1,4 млрд.грн

06 вересня 2016 року, м. Київ — Оператор вітчизняної газотранспортної системи України створив у системі публічних електронних закупівель один з найбільших тендерів загальною вартістю 1,4 млрд. гривень. 

Безпосередньо зареєструвала тендер через площадку SmartTender філія УМГ "Прикарпаттрансгаз" ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» з метою проведення реконструкції (проведення будівельних робіт) компресорної станції Ананьїв газопроводу "Ананьїв-Тираспіль-Ізмаїл"

"Спершу хотів би відзначити значимість робіт по модернізації компресорної станції Ананьїв, яка задіяна в транспортуванні природного газу для споживачів балканського регіону, - Туреччина, Греція, Болгарія. Від злагодженої роботи даного об`єкту залежить не лише поповнення державної валютної скарбнички від виконання Укртрансгазом роботи по транспортуванню газу, а й імідж України, як надійного міжнародного партнеру. Що ж стосується проведення тендерної процедури в ProZorro, для нашої компанії це знакова подія, яка сигналізує про роботу підприємства згідно прогресивних правил та черговий раз підтверджує що ми сучасна, прозора та ефективна компанія. В свою чергу хочемо подякувати укртрансгазівцям та усім нашим партнерам в частині впровадження системи електронних закупівель, найбільше - колективу платформи SmartTender.biz за інноваційний підхід та нестандартне мислення", - прокоментував начальник відділу зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» Максим Білявський. 

Стежимо за перебігом рекордного тендера на сайті: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-09-05-000290-b/ 


Поділитися