Укртрансгаз закуповує метанол за ринковими умовами - $830 за тону

29 червня 2016 року, м. Київ – Оператор вітчизняної газотранспортної системи закуповує метанол за ринковими умовами - $830 за тону, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

Відповідна угода була підписана з ТОВ «Статуснівестбуд» через процедуру відкритих тендерних закупівель, у відповідності до Закону України «Про державні закупівлі».

Наприкінці травня поточного року ПАТ«УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» уклало угоду на поставку метанолу по ціні $835 за тону.

Водночас у деяких ЗМІ була поширена недостовірна інформація про нібито поставку метанолу для потреб ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» по завищеній ціні - $1228 дол. за тону.

Відділ зв’язків з громадськістю та пресою оператора української ГТС  наголошує, — така інформація не відповідає дійсності.

Довідково, метанол (метиловий спирт) – хімічна речовина, яка використовується для виробничих потреб на об’єктах газотранспортної системи, а саме для очищення газогонів та свердловин від гідратоутворень, які суттєво знижують гідравлічну ефективність трубопроводів.

Нагадаємо, ПАТ "УКРТРАНСГАЗ" у квітні-травні поточного року зекономив близько 700 тис. грн завдяки системі електронних закупівель ProZorro.

Детальніше з показниками здійснення закупівель через електронну систему публічних закупівель ProZorro можна ознайомитись на офіційному сайті оператора ГТС у розділі «Закупівлі» або через посилання.


Поділитися