Транспортування природного газу в Європу через Україну зросло на 40%

04 травня 2016 року, м. Київ - З початку року через вітчизняну газотранспортну систему для європейських споживачів було протранспортовано 24,9 млрд.куб.м природного газу, що на 38,3% або 6,9 млрд.куб.м більше за показники січня-квітня минулого року, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

Зокрема, у квітні місяці для споживачів Європи було протранспортовано 5,56 млрд.куб.м блакитного палива, що на 7% більше минулорічних показників.

За оперативною інформацією центрального диспетчерського департаменту, добовий режим транспортування природного газу для європейських споживачів, станом на сьогоднішній ранок складає більше 210 млн.куб.м.

Традиційно усі зявки країн-імпортерів російського газу виконуються своєчасно та в повному обсязі.

Детальніше з виробничими показниками функціонування газотранспортної системи можливо ознайомитись на платформі прозорості ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

Нагадаємо, оператор вітчизняної газотранспортної системи у першому кварталі поточного року зекономив 123 млн.грн. за рахунок економії паливного газу, який використовується компресорними станціями для транспортування блакитного палива споживачам України та Європи.


Поділитися