Інна Сорока: «Сьогодні нашою філією розпочато 13 допорогових закупівель»

Пропонуємо вашій увазі бліц-інтерв`ю керівника відділу закупівель філії "Укргазенергосервіс" Інни Сороки про впровадження ProZorro.

  • Як ви починали працювати в цій системі?
  • Після проходження семінару-наради, який проводило управління закупівель в підпорядкуванні директора виконавчого Андрія Соломона разом із заступником генерального директора «Зовнішторгвидав», ми вислухавши різні рекомендації різного характеру щодо роботи з порталом – зареєструвалися. Сама реєстрація дуже проста, відповідно заповнюється у вигляді анкети-опитування про підприємство, зазначається уповноважена особа, зазначаються дані щодо виду господарської діяльності, після чого система електронна присвоює пароль та логін.

 

  • Розкажіть будь-ласка про ваше враження від системи ProZorro і від майданчиків на яких ви працюєте?
  • На сьогоднішній день запущено, розпочато 13 допорогових закупівель на електронному майданчику SmartTender.biz. Якщо порівнювати електронні майданчики Prom.ua та Smart, як на мене останній на порядок легше у використанні, він простіший в роботі. Що стосується розпочатих електронних торгів сьогодні ми знаходимось на початковому етапі, тобто ініціатори звертаються до профільних управлінь Укртрансгазу для погодження заявок. Тобто все поки що знаходиться на стадії пілотного проекту. Відкритих торгів ми поки що не створювали на Smart.biz.ua, наразі працюємо з допороговими закупівлями.

 

  • Чи відрізняється попередня система закупівель від ProZorro?
  • Вони відрізняються тим що різні документи. Різні в плані того що раніше було повідомлення про акцепт, зараз згідно Закону про публічні закупівлі – повідомлення про намір укласти договір. Легкість в тому що система працює автоматично і вона відповідно до аукціону, відповідно до нашої кваліфікації приймає рішення. Якщо ми кваліфікуємо як учасника, якщо він нас влаштовує, то система сама визначає, робить порівняння і це спрощує роботу – зменшується документообіг.


Поділитися