Укртрансгаз працює над впровадженням системи електронних закупівель ProZorro: орієнтовна дата запуску 1 червня

13 квітня 2016 року, м. Київ – Оператор вітчизняної газотранспортної системи продовжує впроваджувати політику прозорої діяльності підприємства, до початку червня заплановано запустити систему ProZorro, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

«На сьогоднішній день ведуться активні підготовчі роботи по трансформації поточної системи проведення торгів на нову прогресивну систему електронних закупівель, яка дозволить просто, ефективно та зручно проводити необхідні придбання», - зауважив директор виконавчий ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» Андрій Соломон.

Система електронних державних закупівель ProZorro введена в експлуатацію в лютому 2015 року і була створена з ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців для проведення закупівель, які не підпадають під дію закону «Про здійснення державних закупівель».

Це стосується закупівель товарів і послуг вартістю не більше 100 тис. грн. та робіт, вартість яких не перевищує 1 млн грн (все без ПДВ). Основна мета – забезпечення прозорого та ефективного витрачання державних коштів, а також запобігання корупції завдяки громадському контролю та розширенню кола постачальників.

Гарантом прозорості розробки та роботи системи виступає ГО Transparency International Ukraine, яка погодилась утримувати систему під час пілотного проекту та до моменту її передачі державі.


Поділитися