Запрошуємо до участі у відкритих торгах на послуги з технічного обслуговування техніки

17 лютого 2016 року, м. Київ – Оператор вітчизняної газотранспортної системи запрошує до участі у відкритих торгах на закупівлю послуг: ремонтування та технічне обслуговування машин загальної призначеності (послуги з ремонту і технічного обслуговування неелектричної техніки (ремонт газосепараторів центрального блоку підключення свердловин Червонопартизанського ПСГ)) для потреб філії УМГ «КИЇВТРАНСГАЗ».

Оператор вітчизняної газотранспортної системи має намір шляхом проведення відкритих торгів визначити підрядника, що якісно надаватиме послуги на найбільш конкурентних умовах.

У відповідності до оголошення про проведення процедури закупівлі розкриття пропозицій відбудеться 14 березня  2016 року.

Документацію конкурсних торгів розміщено в повному обсязі на веб-порталі Уповноваженого органу з питань державних закупівель» за адресою в мережі Інтернет www.tender.me.gov.ua.

Нагадаємо, що з кінця березня, оператор вітчизняної газотранспортної системи на офіційному веб-сайті підприємства розпочав інформування громадськості про оголошені тендерні торги на закупівлю товарів, робіт та послуг.


Поділитися