У червні з Європи для потреб України надійшло майже 800 млн. куб. м природного газу

01 липня 2015 року, м. Київ – За оперативною інформацією центрального диспетчерського департаменту, у червні з Європи для потреб України надійшло 789 млн. куб. м, що на 56% більше ніж з Російської Федерації, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

Найбільше блакитного палива імпортувалось з території Словаччини - 716 млн. куб. м.

Для порівняння у червні місяці минулого року, загальний об’єм надходжень природного газу для вітчизняних споживачів склав 0,6 млрд. куб. м. Причому весь об’єм імпортованого блакитного палива надходив з території Угорщини та Польщі.

Станом на сьогоднішній ранок, до центрального диспетчерського департаменту ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» надійшла заявка на імпортування 13,6 млн. куб. м природного газу з території Словаччини. По іншим напрямкам надходження блакитного палива для потреб українських споживачів не здійснюється.

Всього за 6 місяців поточного року з Європи для потреб України було імпортовано 6,3 млрд. куб. м, а з РФ – 3,7 млрд. куб. м природного газу.

У 2014 році з території Європи до України було імпортовано 5,1 млрд. куб. м природного газу. 

Нагадаємо, з жовтня місяця ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» розпочав в автоматичному режимі публікацію даних про транзит природного газу в ЄС на інформаційній платформі асоціації операторів газотранспортних мереж Європи (https://transparency.entsog.eu/).


Поділитися