Укртрансгаз відкрив інформаційну платформу прозорості

02 листопада 2015 року, м. Київ – Оператор вітчизняної газотранспортної системи відкрив на офіційному інтернет-сайті інформаційну платформу прозорості своєї виробничої діяльності, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

Відтепер щоденне інформування громадськості та європейських партнерів про стан роботи української ГТС здійснюється не лише через інформаційну платформу асоціації операторів газотранспортних мереж Європи та газосховищ ЄС, а й через офіційній сайт ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

Розроблена інформаційна платформа дозволяє користувачу з легкістю дізнатись не лише про роботу єдиної газотранспортної системи України, а і окремих її об’єктів.

Завдяки підключеній базі архівних даних про щоденне виконання виробничих показників, гнучкому інтерфейсу та іншим додатковим інструментам (інтерактивний калькулятор) видається можливим проводити дослідження та порівняння, а зручна візуалізація даних дозволяє оперативно підготувати необхідні матеріали для доповідей чи презентацій.

Очільник оператора вітчизняної газотранспортної системи Ігор Прокопів неодноразово заявляв, - «Ми зацікавлені інформувати громадськість про події в газотранспортній галузі прозоро та доступно».

В адміністрації ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» вважають, що запуск платформи прозорості є черговим кроком по виконанню вимог другого і третього енергопакетів, впровадженню стандартизованих європейських процедур роботи операторів ГТС, що дозволить поліпшити якість взаємодії з операторами газотранспортних мереж інших європейських країн.


Поділитися